Expositor Para Vinho Refrigerado 3 Portas Capacidade 575 Garrafa viininjäähdytin

Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet


- Portas: 3
- Temperatura: -1 / +6 (°C)
- Capacidade: 413 litros
- Potência: 200 W
- Tensão: 230V
- Dimensões exteriores: 1989x528x850 (LxPxA) mm
Equipamento disponível para aluguer.
Para um orçamento mais detalhado entre em contacto connosco via WhatsApp
Portas: 3
Temperatura: 1 / +6 (°C)
Capacidade de garrafas de 33 cl: 575 unidades
Consumo: 1,06 kWh/dia
Classe climática: CC2-K2 (32ºC / 65% RH)
Dimensões interiores: 1519x342x698 (LxPxA) mm
Dimensões exteriores: 1989x528x850 (LxPxA) mm
EAN: 3666964099930
potência do motor: 200 W
Características técnicas
Concebidos para se integrarem perfeitamente em decorações cada vez mais exigentes. Com este design podemos aproveitar ao máximo o espaço disponível
sem comprometer a estética do local ou a eficiência do equipamento
Combina um design moderno e elegante com uma grande capacidade de exposição e uma poupança de energia sem precedentes
apenas 1,06 kWh/dia
Concebida para expor bebidas com a máxima visibilidade interior
com prateleiras robustas para suportar o peso do produto e uma excelente iluminação dupla LED para valorizar o produto em exposição
Fabricante nacional com mais de 30 anos de experiência e uma referência no mercado internacional
Construída exteriormente em chapa de aço lacada a preto
Interior e prateleiras em chapa de aço lacado cinzento liso
regulável em altura (2 por porta)
Equipada com fechadura com chave
Sistema de refrigeração ventilado que distribui uniformemente o frio graças ao evaporador de tiragem forçada
com descongelação automática para manter um funcionamento eficiente
Controlo eletrónico da temperatura com visor digital. Descongelação automática
Porta articulada de vidro duplo com puxador na parte superior
Sistema de fecho automático da porta para uma estanquidade perfeita em qualquer altura
Sistema de bloqueio da porta quando esta está aberta a mais de 90º para facilitar a carga e a limpeza do equipamento
Painel de controlo e grelha de ventilação do motor com abertura frontal
Interruptor luminoso de ligar e desligar
Unidade de condensação hermética com condensador ventilado
Isolamento em poliuretano injetado
isento de CFC
com uma densidade de 40 Kg/m3
Baixo nível de ruído de 53 dBA
Refrigerante ecológico R600a isento de CFC
Dados técnicos