Toyota 8FBMKT25 sähkötrukki










Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet




















Številka 13793
KAPACITETA: 2 500 kg
Višina dviga: 3 300 mm
Skupna višina: 2 240 mm
Drog: STANDARD
Leto: 2014
Delovne ure: 15 739
Teža: 4 630 kg
Baterija 80 V,
Pnevmatike prednje: SE 23x9-10
Pnevmatike zadnje: SE 18x7-8
Razdelilnik: 4 sekcijski razdelilnik
Oprema:
Integriran bočni pomik
centralno polnjenje
delovna razsvetljava
Podjetje GEBGAB.hr d.o.o. ima dolgoletne izkušnje na področju prodaje, servisa in najema viličarjev. Osredotočamo se predvsem na kakovostne, rabljene in preizkušene viličarje znamk Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, EP in Heli.
V naši ponudbi lahko izbirate med več kot 1000 edinstvenimi stroji, med katerimi se bodo odločili tudi najzahtevnejši kupci. Prepričajte se sami!
Za prodajo se obrnite na našega predstavnika Fatmirja:
Tel.: näytä yhteystiedot
E-pošta: näytä yhteystiedot
Splet: näytä yhteystiedot