Uudet Wacker Neuson DPU 4045 maantiivistäjä



















Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet
Utilaje

Technical description:
-Weight: 376 Kg
-Compaction power: 40 Kn
-Plate size: 60x90cm
-Maximum compacted area capacity:870 Mp/hour
-Self-loading
-Operating hours
Motorization:
- Yanmar, 1 cylinder, diesel
-Type: L70N
- Cylinder capacity: 320cmc
- Power: 4,5Kw / 6,12 HP
- Air cooled
- Consumption: 1,4 L/hour
- Power transmission: centrifugal belt clutch
- Fuel tank capacity: 3,3 L
Price is 6750 Euro + TVA
-----------------------------------------------------------------------
Placa compactoare reversibila Wacker Neuson DPU 4045 Yeh
Descrierea technica:
-Greutate: 376 Kg
-Putere de compactare: 40 Kn
-Marime placa: 60x90cm
-Capacitate de suprafata maxima compactata:870 Mp/ora
-Autopornire
-Contor ore functionare
Motorizare:
- Yanmar, cu 1 cilindru, diesel
-Tip: L70N
- Capacitate cilindrica: 320cmc
- Putere: 4,5Kw / 6,12 CP
- Racire cu aer
- Consum: 1,4 L/ora
- Transmisie de putere: ambreiaj centrifugal cu curea
- Capacitate rezervor: 3,3 L
Pretul este 6750 Euro + TVA
näytä yhteystiedot