Jungheinrich Trawersy Jungheinrich ESMENA - trawers używany 2C-S. kuormalavahylly











Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet

The Jungheinrich traverse with a length of 270 cm is an indispensable structural element of warehouse racking. It allows the creation of picking levels. Goods with a weight of 3750 kg per level can be stored on 2 crossbeams, giving 1250 kg per pallet. The crossbeams are made of high-quality steel, powder-coated in orange. 3 europallets (120×80 cm) can be stored on the beams.
Article code : MTP003637
The offer applies to used Jungheinrich crossbar ESMENA :
Manufacturer code : 2C-S
Crosshead length : 270cm.
Cross section of the crosshead : 14 x 4 cm.
Max load: 3750kg
Beam : yellow
Net price : 19 euro each
* I have large quantities.
* Transport throughout Europe possible.
* The aforementioned offer does not include transport costs.
Location: Chmielów/Tarnobrzeg, Poland
Trawers Jungheinrich o długości 270 cm to niezbędny element konstrukcyjny regałów magazynowych. Umożliwia tworzenie poziomów kompletacji. Na 2 trawersach można składować towary o masie 3750 kg na poziom, co daje 1250 kg na paletę. Belka trawersowa wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na kolor pomarańczowy. Na belkach można składować 3 europalety (120×80 cm).
Kod artykułu : MTP003637
Oferta dotyczy używanego trawersu firmy Jungheinrich ESMENA :
Kod producenta : 2C-S
Długość trawersu : 270cm.
Przekrój trawersu: 14 x 4 cm.
Max obciążenie: 3750 kg
Belka: żółta
Cena netto : 19 euro sztuka
* Posiadam duże ilości.
* Możliwy transport na całą Europe.
* W/w oferta nie obejmuje kosztów transportu.
Położenie: Chmielów/Tarnobrzeg, Polska