IVECO TRAKKER 6X4 SCHWING S34X - 2700H ONLY! betonipumppu
















Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet




















Kategorie: Betonpumpe
Antriebsart: Verbrennungsmotor
Energieverbrauch (komb.): l/100km
CO₂-Emissionen (komb.): g/km
Iveco Trakker Schwing Autobetonpumpe
Iveco Trakker 360
ca. 290.000km
Schwing 34m
ca. 2700 Arbeitsstunden
Verrohrung ca 70%
Trichterabdeckung
Rüttler
Diverse Reperaturen im Wert von ca. 15.000€ durchgeführt
Alle Angaben sind ohne Gewähr
für etwaige Fehler wird keine Haftung übernommen
Zwischenverkauf vorbehalten. Verkauf nur an gewerbliche Abnehmer
Fotos wurden nur zum Zwecke des Kundenschutzes bearbeitet.Iveco Trakker Schwing Concrete Pump Truck
Iveco Trakker 360
Approx. 290,000 km
Schwing 34 m
Approx. 2,700 operating hours
Tires approx. 70%
Hoses approx. 70%
Hopper cover
Vibrator
Various repairs totaling approx. €15,000 have been performed
All information is provided without warranty
no liability is assumed for any errors.Subject to prior sale
Sale to commercial buyers only.Photos have been edited solely for the purpose of customer protection