Uudet Hydrog PATCHER Hydrog PA-5000 asfaltti kierrättäjä











Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet

Model : PA-5000 PATCHER
Rok produkcji : 2022
Dodatkowe opcje : Nowy / nieużywany
Warunki dostawy : EXW
HYDROG PA-5000 is intended for repairs of bituminous surfaces by filling and sealing potholes with aggregate coated by bitumen emulsion.
Technical data:
Aggregate tank: 1 or 2 pcs. with a total capacity of 5 m3 or 6 m3 (depending on version)
Auger feeders: 1 or 2
Operating arm: at the front or at the rear (depending on version)
Emulsion tank: 1500 l
Combustion engine: Perkins 4-cylinder diesel, 25 HP
Blower with efficiency 10 m3/min.
Emulsion heating: automatic oil burner and heating pipes inside the tank
BY-PASS system on the operating arm
Patcher HYDROG PA-5000 służy do remontów nawierzchni bitumicznych, poprzez wypełnianie i uszczelnianie ubytków kruszywem mineralnym otoczonym emulsją bitumiczną.
Dane techniczne:
Zbiorniki na kruszywo: 1 lub 2 szt. o łącznej pojemności 5 m3 albo 6 m3 (zależy od wersji wykonania)
Podajniki ślimakowe: 1 lub 2 szt.
Wysięgnik roboczy z przodu lub z tyłu (zależy od wersji wykonania)
Zbiornik emulsji: 1500 l
Silnik spalinowy: diesel Perkins 4-cylindrowy o mocy 44 KM
Dmuchawa o wydajności 10 m3/minutę
Grzanie emulsji: automatyczny palnik olejowy i rury grzewcze wewnątrz zbiornika
System BY-PASS na wysięgniku roboczym