Huutokaupassa myytävät Ammann asfalttiasema




















Jos päätät ostaa koneen alhaisella hinnalla, varmista, että olet yhteyksissä sen todellisen myyjän kanssa. Etsi mahdollisimman paljon tietoa koneen omistajasta. Yksi huijaustapa on esiintyä jonakin todellisena yrityksenä. Jos jokin asia epäilyttää sinua, ilmoita asiasta meille palautelomakkeen kautta, jotta voimme seurata asiaa.
Tarkista ennen kauppojen tekemistä useita myynti-ilmoituksia, jotta saat yleiskuvan kyseessä olevan koneen keskimääräisestä hinnasta. Jos valitsemasi ilmoituksen hinta on huomattavasti vastaavanlaisia ilmoituksia alhaisempi, harkitse kauppoja tarkkaan. Merkittävä hintaero voi viitata piileviin vikoihin tai myyjän vilpilliseen käytökseen.
Älä osta tuotetta, jonka hinta eroaa huomattavasti muiden samanlaisten tuotteiden hinnoista.
Älä suostu epäilyttäviin vaatimuksiin tai ennakkomaksuihin. Jos jokin kaupoissa epäilyttää sinua, kysy rohkeasti lisätietoja, pyydä koneesta lisää kuvia tai asiakirjoja, tarkista asiakirjojen aitous ja esitä kysymyksiä.
Tämä on petosten yleisin tyyppi. Myyjä saattaa pyytää sinua maksamaan tietynsuuruisen ennakkomaksun "varatakseen" koneen sinulle. Kun huijari on saanut rahat, hän katoaa, etkä enää kuule hänestä.
- Ennakkomaksu
- Älä tee ennakkomaksua ilman papereita, jotka vahvistavat rahansiirron, jos myyjä on ollut mielestäsi epäilyttävä viestintänne aikana.
- Siirto "omaisuudenhoitajan" tilille
- Tämän tulisi saada hälytyskellot soimaan: olet todennäköisesti tekemisissä huijarin kanssa.
- Siirto yritystilille, jonka haltijan nimi muistuttaa toisen yrityksen nimeä
- Huijarit saattavat yrittää esiintyä jonakin tunnettuna yrityksenä, jolloin yrityksen nimi on lähes sama kuin tunnetun yrityksen. Älä siirrä varoja, jos yrityksen nimi on epäilyttävä.
- Omien tietojen vaihtaminen oikealta yritykseltä tulevaan laskuun
- Varmista ennen maksamista, että laskun tiedot ovat oikein ja että ne viittaavaat kyseessä olevaan yritykseen.
Myyjän yhteydet




















Demontaż po stronie kupującego.
Masa całkowita wynosi około 75-80 ton.
Urządzenie do gotowania asfaltu lanego. Nieużywane od 01.12.2007.
Wyposażenie: podgrzewane zbiorniki asfaltu lanego 2szt. (30T każdy), podgrzewanie palnikami gazowymi 4szt., gaz ziemny, zbiorniki zabudowane (wersja "CITY"), konstrukcja posadowiona i kotwiona do fundamentów betonowych. Zbiorniki z mieszadłami mechanicznymi z napędem hydraulicznym. Dwa leje spustowe. Dodatkowy osprzęt: torowisko z dwoma stacjami do rozładunku, wciągarka linowa wózka zasilana przez falownik, wózek, lej wysypowy na torowisku głównym z otaczani do przeładunku z torowiska otaczarni na torowisko zbiorników asfaltu lanego, automatyka do kontroli temperatury oraz mieszania.
Ta maszyna oraz wiele innych dostępne wyłącznie na naszej giełdzie w formie aukcji online.
Szczegóły oraz informacje o stanie technicznym znajdą Państwo w ogłoszeniu na naszej platformie sprzedażowej.
Wystarczy kliknąć w ikonę "przejdź do aukcji".
Zapraszamy do udziału w licytacji!
This machine and much more are available exclusively on our online exchange in the form of an auction.
You are welcome to bid - see the advertisement on our sales platform - for details and condition information just click "go to the auction" icon.